Агентурна розвідка і джерела в кремлі: Буданов розповів, як Україна дізнається про воєнні плани рф

Агентурна розвідка і джерела в кремлі: Буданов розповів, як Україна дізнається про воєнні плани рф Україна завдяки агентурній розвідці, включаючи джерела в Кремлі, отримує велику кількість інформації про наміри росії.

Про це в інтерв’ю виданню “Coffee or Die”, фрагменти якого у Фейсбуці оприлюднило Головне управління розвідки МОУ, сказав бригадний генерал Кирило Буданов, передає vovme.com.

“Всього через два дні після вторгнення росія зрозуміла, що все йде не так добре, як вони сподівалися. Тому російське керівництво склало плани дій на наступні 30 та 60 діб (так звані Д 30 та Д 60). Ми пережили перший період (Д 30) і росіяни зазнали невдач. Оскільки ми розуміємо, що росія робить, ми віримо, що Д 60 також буде невдалим”, – сказав Буданов.

Він зауважив, що не здивований тим, що російська агресія проти України не має успіху, та зазначив, що Україна за допомогою агентурної розвідки, включаючи джерела в кремлі, отримує велику кількість інформації про наміри росії. Українцям вдалося проникнути у багато секторів російського військового, політичного та фінансового керівництва та використовувати добуту інформацію з великою користю.

Цікава новина:  Российские государственные СМИ молчат о суде над 21-летним военнослужащим

Одним із прикладів такої діяльності, який навів начальник ГУР МО України, є нещодавній ракетний удар у Бердянську, внаслідок якого було знищено російський десантний корабель. Завдяки своїм розвідувальним можливостям Україна влучила у потрібний момент, щоб завдати максимальної шкоди.

“Ракета вдарила в той самий момент, коли до корабля підійшли бензовози та вантажівки з боєприпасами”, – сказав Буданов.

Наявність агентів у керівництві росії, у тому числі в адміністрації путіна, є надзвичайно корисною для України, сказав генерал Буданов. Агентурна розвідка була посилена швидко зростаючими можливостями кіберрозвідки України, які, як стверджує він, дають глибоке розуміння військових планів Росії.

“Ми досягли значного прогресу в кіберрозвідці”, – зазначив начальник ГУР МО України. Так, крім інформації про російських військових, Україна змогла “дуже добре побачити обіг російських грошей”. “Ми також знаємо, що відбувається в паливній сфері росії та відстежуємо всі інновації озброєння”, – сказав генерал Буданов.

Цікава новина:  За добу ЗСУ відбили дев'ять атак ворога на Донеччині та Луганщині

Він також підкреслив важливість розвідувальної допомоги від союзників. При цьому, найвищі посадові особи американської розвідки нещодавно свідчили перед Конгресом США, що обмін розвідувальною інформацією з Україною є “революційним”. Зокрема, голова Управління оборонної розвідки генерал-лейтенант Скотт Бер’єр сказав, що такий обмін є “революційним з точки зору того, що ми можемо зробити”, а Пол Накасоне, директор АНБ, засвідчив, що “за свої 35 років служби він не бачив кращого обміну точними, своєчасними та ефективними розвідувальними даними”.

Оцінюючи дії ворога, Буданов зазначив, що росіяни працюють дуже примітивно.

"Ми бачимо, що так звана друга армія у світі не така потужна, як усі бачили її до початку війни. Незважаючи на значну перевагу в озброєнні та у повітрі, вони зазнають значних втрат. Їхній моральний дух впав дуже низько. Військове керівництво росії бачить свої втрати та кидає в бій нові сили. У російських командирів не вистачає часу на планування операції, тому вони кидають своїх людей на знищення, а ми їх знищуємо”, наголосив він.

Цікава новина:  Средств олигархов хватит на восстановление Украины

Серед факторів успіху України керівник розвідки, окрім низької мотивації російських вояків, назва те, що до захисту України долучилися іноземці, які воюють у складі Іноземного легіону, а також українські партизани, які воюють проти російських загарбників.

24 лютого президент рф володимир путін оголосив про початок широкомасштабного вторгнення в Україну.

Російські війська обстрілюють та знищують ключові об'єкти інфраструктури, здійснюють масовані обстріли житлових районів українських міст та селищ із використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора