Арестович – про втрати ЗСУ: знаю з точністю майже до людини, але до кінця війни цифр не буде

Арестович – про втрати ЗСУ: знаю з точністю майже до людини, але до кінця війни цифр не буде Втрати Збройних сил України в російсько-українській війні немаленькі, але до завершення бойових дій конкретну кількість загиблих заборонено називати.

Про це радник керівника Офісу Президента Олексій Арестович заявив в інтерв’ю інформаційній службі «ВВС Україна», передає vovme.com.

«Цифри, звісно, є. Я їх знаю з точністю майже до людини, але не назву. До кінця війни… Ми несемо втрати, і вони немаленькі. Набагато менші, ніж у росіян, але немаленькі. І кожна буде порахована, кожна залишиться в пам'яті, і кожній родині буде надана і шана, і допомога», – зазначив Арестович.

Цікава новина:  ЗСУ успішно стримують ворога, на окремих напрямках здійснюють контратаки

Радник керівника ОП пояснив, що жодна армія світу не називає своїх втрат під час війни, оскільки це, по-перше, є військовою таємницею, по-друге, може допомогти противнику оцінити ефективність його дій.

24 лютого президент російської федерації володимир путін оголосив війну Україні і розпочав масштабне вторгнення. Російські війська обстрілюють та знищують об'єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст та селищ із використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора