«Азов» отримав підкріплення: Арестович розповів про прорив морпіхів до захисників Маріуполя

«Азов» отримав підкріплення: Арестович розповів про прорив морпіхів до захисників Маріуполя У Маріуполі підрозділи 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білінського прорвалися на з'єднання з полком «Азов».

Як передає vovme.com, про це радник голови Офісу Президента Олексій Арестович повідомив у Фейсбуці.

«У Маріуполі підрозділи 36-ї бригади морської піхоти внаслідок складного та дуже ризикованого маневру прорвалися на з'єднання з полком «Азов», який професійно забезпечив цей захід», – написав він.

Арестович зазначив, що «Азов» отримав суттєве підкріплення, а 36-та бригада уникла розгрому частинами та отримала додаткові серйозні можливості, фактично набула другого шансу.

Цікава новина:  Защитник «Азовстали»: Ситуация была критической. сейчас хуже

Читайте також: Подоляк – про військових у Маріуполі: Маємо більше інформації, ніж відомо у соцмережах

«Захисники міста, тепер спільно, серйозно зміцнили свій район оборони. Загалом система оборони міста приросла і зміцнилася. Ось що буває, коли офіцери не втрачають голову, а твердо зберігають керування військами. Давайте і ми не будемо втрачати. Армія знає, що робить», – заявив Арестович.

Як повідомлялося, 36-та окрема бригада морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білінського ЗСУ повідомила, що у підрозділу, що знаходиться в Маріуполі, закінчуються боєприпаси, ситуація дуже складна.

Цікава новина:  Росія намагатиметься придушити спротив у захоплених містах - британська розвідка
Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора