Банки та майнінг-компанія: США ввели нові санкції проти росії

Банки та майнінг-компанія: США ввели нові санкції проти росії Міністерство фінансів США оголосило про введення нових санкцій проти росії, які охоплюють десятки юридичних і фізичних осіб, у тому числі банки, фінансові установи, їх керівництво, а також одну з найбільших у світі майнінг-компаній на території рф.

Про це йдеться в офіційному повідомленні, розміщеному в середу на сайті Міністерства фінансів США, передає vovme.com.

«Офіс контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США сьогодні запровадив дії проти юридичних і фізичних осіб, причетних до спроб ухилення від антиросійських санкцій США та міжнародних партнерів», – зауважили в американському Мінфіні.

Цікава новина:  На Донеччині за добу від ворожих обстрілів загинули семеро людей

Так, обмеження введені проти комерційного банку «Транскапіталбанк» (ТКБ) та його міжнародної мережі з понад 40 фізичних і юридичних осіб на чолі з російським олігархом Костянтином Малофєєвим. У цьому зв’язку повідомляється, що ТКБ, який працює з 1992 року, неодноразово надавав послуги банкам в Азії, в тому числі в Китаї, а також на Близькому Сході, для обходу західних санкцій.

Читайте також: Підсанкційні російські банки не зможуть випускати картки UnionPay – ЗМІ

Мінфін США також вніс до списку санкцій компанії, які працюють у сфері «майнінгу» віртуальної валюти в росії, що вважається третьою за обсягами у світі. При цьому зазначається, що це перший випадок, коли США вводять санкції проти компанії, яка займається такою діяльністю.

Цікава новина:  Російські загарбники називають війну в Україні пеклом для себе - СБУ

Як повідомляв vovme.com, з початку масштабної збройної агресії рф проти України США та країни Заходу запровадили проти росії безпрецедентні в історії санкції та експортні обмеження.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора