Бійці полку «Азов» у Маріуполі знищили ворожу БМП з екіпажем

Бійці полку «Азов» у Маріуполі знищили ворожу БМП з екіпажем Бійці полку «Азов» у Маріуполі знищили ворожу БМП з екіпажем та обстріляли ворожу піхоту.

Як передає vovme.com, про це у Телеграмі повідомили бійці полку «Азов» та опублікували відповідні відео.

«Азов» б'є влучно в ціль. Ціль "Азову" – знищення російських окупаційних військ. Бійцями полку в Маріуполі знищено ворожу БМП з екіпажем, російська піхота також навоювалася та прилягла довічно відпочити на одній з вулиць українського міста», – йдеться у дописі.

Як повідомлялося, російська агресія спричинила у Маріуполі одну з найбільших гуманітарних катастроф. Загарбники бомблять беззбройних мешканців, блокують гуманітарну допомогу. За словами Маріупольського міського голови Вадима Бойченка, у Маріуполі кількість жертв серед мирного населення становить близько 5 тис. осіб, з них близько 210 дітей.

Цікава новина:  Загарбники проводять примусову мобілізацію на захоплених територіях - Денісова

У заблокованому російськими загарбниками Маріуполі зараз перебувають близько 130 тис. мирних людей, вони благають про порятунок.

Читайте також: «Азов» за добу знищив ворожий склад боєприпасів і багато російської піхоти

Маріуполь російські війська перетворили на величезну руїну, жителі від голоду втрачають свідомість на вулицях, ворожі авіабомби їх живцем ховають у бомбосховищах.

У Маріуполі наразі знаходяться бійці полку «Азов», які продовжують боронити місто.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора