Білий дім назвав переміщення військ рф від Києва передислокацією, а не відведенням

Білий дім назвав переміщення військ рф від Києва передислокацією, а не відведенням В адміністрації США вважають, що заяви росії про відведення частини сил від столиці України є передислокацією військ, а не відведенням, як наголошують у кремлі.

Про це заявила під час брифінгу у Вашингтоні директор з питань комунікацій Білого дому Кейт Бедінгфілд, передає власний кореспондент vovme.comу.

«Ми повинні чітко розуміти реальність того, що відбувається на полі бою, і заяви росії не повинні нікого вводити в оману. Ми вважаємо, що будь-які переміщення (російських – ред.) військ від Києва є передислокацією, а не відведенням», – зауважила представниця Білого дому.

Цікава новина:  Україна закликає ООН та Червоний Хрест допомогти забезпечити гумкоридор із Маріуполя

Вона сказала, що в США не виключають нових наступів російських сил в інших регіонах України.

Крім того, чиновниця наголосила на важливості єдності серед США й союзників у зусиллях щодо посилення тиску на росію та зміцнення обороноздатності України на полі бою, а також позицій офіційного Києва за столом переговорів.

Як повідомляв vovme.com, у вівторок у Стамбулі відбулися тригодинні переговори між Україною і рф. Російська сторона заявила, що зробить назустріч Києву «два кроки щодо деескалації», зокрема «кардинально скоротить воєнну активність на Київському і Чернігівському напрямках».

Цікава новина:  Євросоюз виділив Україні ще €500 мільйонів військової допомоги

У Вашингтоні прокоментували ці заяви, підкресливши, що оцінюватимуть заяви кремля не за словами, а за діями.

Фото: АА

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора