Близько 300 сирійських найманців вже прибули до рф воювати з Україною – NYT

Близько 300 сирійських найманців вже прибули до рф воювати з Україною - NYT Сотні сирійських бойовиків прямують до росії для участі у війні проти України, а перші 300 з них вже прибули до рф.

Про це передає vovme.com з посиланням на The New York Times.

Перший контингент з близько 300 осіб уже прибув до рф для проходження військового вишколу перед відправкою в Україну. Ідеться про військових підрозділу сирійської армії, який тісно співпрацює з рашистами, котрі воювали в Сирії на боці Башара Асада під час сирійської війни.

Цікава новина:  російські війська зруйнували в Україні понад 18 тисяч об’єктів інфраструктури – ОП

Ще чимало бойовиків на підході. Вербувальники по всій Сирії складають списки охочих, яких має перевірити сирійська служба безпеки, перед тим як передати росії.

Відзначається, що мотивацією участі сирійських бойовиків у війні є гроші. Вербувальники обіцяють, що їх не залучатимуть до бойових дій, а доручатимуть їм, наприклад, охорону складів чи паливних баз.

Вербувальник на умовах анонімності розповів, що росіяни для війни в Україні хочуть завербувати 16 тисяч сирійців. За його словами, це мають бути чоловіки у віці від 20 до 45 років й важити від 50 до 90 кг. Перевагу віддають тим, хто має бойовий досвід. Їм обіцяють платню від 1000 до 2000 доларів на місяць.

Цікава новина:  Глава британского МИД не исключает трибунала над Путиным

Приблизно 300 солдатів, які вже перебувають у Росії, представляють 25-ту дивізію сирійської армії, відому як Tiger Forces, що вважається елітною й тісно співпрацює з російськими військовими. Рашисти запропонували їм жалування 1200 доларів на місяць протягом шести місяців з премією 3000 доларів після повернення до Сирії.

У разі смерті їхнім сім’ям обіцяно 2800 доларів, плюс по 600 дол. на місяць упродовж року.

Нагадаємо: в останні роки внаслідок війни Сирія перетворилася на експортера найманців. Їх посилають у гарячі точки в Лівію, Азербайджан, Центральноафриканську Республіку, а тепер і в Україну.

Цікава новина:  На Херсонщині обміняли чотирьох полонених окупантів на п'ятьох українських бійців
Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора