Бойова міць рф з початку вторгнення в Україну впала нижче 90% – Пентагон

Бойова міць рф з початку вторгнення в Україну впала нижче 90% – Пентагон За оцінками Пентагону, рівень бойової моці росії вперше сягнув нижче 90% відносно тих показників, що були до її повномасштабного вторгнення в Україну 24 лютого.

Про це повідомив у вівторок під час телефонного брифінгу високопоставлений представник Пентагону, передає vovme.com.

«Ми оцінили, що вперше рівень російської бойової моці може бути трохи нижчий 90% від оціненої доступної бойової потужності. Ще раз нагадаю, що все це – бойова міць, яку вони зібрали в білорусі і у західній частині країни до вторгнення. Це не оцінка всієї військової моці росії. Але ми оцінюємо, що вперше вона може бути менше ніж 90%», – заявив він.

Цікава новина:  Украинская армия: россияне готовятся к наступлению на севере

Крім цього, за словами представника Пентагону, США не бачать серйозної передислокації на схід від Києва. Зазначається, що російські сили все ще перебувають приблизно за 15 км на північній захід і за 30 км на схід від Києва, де й були минулого тижня.

Як повідомляв vovme.com, також за словами високопоставленого представника Пентагону, сили росіян, які зайшли в Україну під час наступальної операції, почали відчувати дефіцит високоточних боєприпасів, що стало додатковою проблемою на тлі гострого дефіциту пального, їжі, а також обмороження особового складу.

Цікава новина:  Владимир Путин принял приглашение на саммит G20

24 лютого президент рф володимир путін оголосив про повномасштабне вторгнення в Україну. Російські війська обстрілюють та знищують об'єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст та селищ із використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

В Україні запроваджено воєнний стан та оголошено загальну мобілізацію.

Європейський Союз застосував потужний пакет санкцій проти росії як країни-агресора.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора