Центр протидії дезінформації спростував чергові фейки російських пропагандистів

Центр протидії дезінформації спростував чергові фейки російських пропагандистів Центр протидії дезінформації при РНБО України оприлюднив добірку фейків, маніпуляцій та дезінформаційних "вкидів", які російська пропаганда спродукувала протягом 25 березня.

Як передає vovme.com, про це ЦПД повідомляє у Фейсбуці.

Так, фейком є надіслана росією Міжнародному агентству з атомної енергії інформація про те, що на Рівненській АЕС нібито примусово утримують російських атомників.

Починаючи з 22 березня, війська рф активно застосовують фосфорні боєприпаси, заборонені міжнародним законодавством. Проте у зазначених обстрілах ворог звинувачує Україну. ЦПД застерігає, що подібні дії рф є маніпуляцією.

Цікава новина:  Российская пропаганда сообщает, что мирные жители Северодонецка являются живым щитом

Зі свого боку, міністерство оборони рф поширює фейк про перехоплення українських таємних документів, у яких нібито йдеться про план підготовки та проведення наступальної операції на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей.

Початок операції нібито був призначений на 22 січня.

У ЦПД наголошують, що опубліковані рф документи передбачають не реалізацію наступальної операції, а формування зведених підрозділів для проведення ротації українських військових.

Як повідомляв vovme.com, в Україні запустили фактчек-бот для відстеження фейків.

Цікава новина:  У Маріуполі полк «Азов» знищує танки, бронетехніку та піхоту росіян
Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора