Чому росія замінила командувача війною в Україні – версія британської розвідки

Чому росія замінила командувача війною в Україні - версія британської розвідки За даними британської розвідки, призначення нового командувача сил російського вторгнення генерала Олександра Дворнікова демонструє, наскільки рішучий опір українців і неефективне довоєнне планування змусили росію переоцінити свої операції.

Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії у Твіттері, передає vovme.com.

«Призначення росією генерала армії Олександра Дворнікова командувачем війною в Україні є спробою централізувати командування та управління. Нездатність зв’язати та координувати військову діяльність заважала вторгненню росії до сьогодні», – вважають у британській розвідці.

Цікава новина:  Финляндия с большой решимостью вступает в НАТО. У Швеции больше сомнений

Як зазначається, Дворніков, як і багато високопоставлених російських генералів, має попередній досвід командування в Сирії. Крім того, з 2016 року він командував Південним військовим округом росії, що межує з українським Донбасом.

Читайте також: Зміна командувача армії рф не вплине на плани України – Кулеба

У російських повідомленнях нещодавно наголошувалося на прогресуванні наступів на Донбасі, оскільки російські сили переорієнтовуються на схід.

«Вибір Дворнікова додатково демонструє, наскільки рішучий опір українців і неефективне довоєнне планування змусили росію переоцінити свої операції», – йдеться у повідомленні.

Читайте також: росії буде складно зосередити сили, необхідні для прориву на сході України – експерти

Цікава новина:  Вже 13 країн крім України почали розслідування воєнних злочинів рф

Як повідомляв vovme.com, через провал практично всіх цілей, поставлених перед російським військовим керівництвом щодо вторгнення до України, командувача операції було змінено, і наразі вторгненням керує російський генерал Дворніков, який намагається покращити координацію між різними підрозділами.

10 квітня глава МЗС Дмитро Кулеба заявив, що призначення нового командувача сил російського вторгнення генерала Дворнікова не вплине на плани України.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора