Данілов не вірить у жоден мирний договір з росією

Данілов не вірить у жоден мирний договір з росією Секретар Ради національної безпеки й оборони не вірить у жоден мирний догововір з російською федерацією і переконаний, що навіть у разі його підписання війна може повернутися у будь-який час.

Про це він заявив в інтерв’ю Українській правді, повідомляє vovme.com.

«В будь-який час. Я не вірю в жоден мирний договір з російською федерацією. У нас за часи нашої історії їх було вже дуже і дуже багато. І вони їх постійно порушували», – відповів Данілов на запитання, чи війна може повернутися за кілька років, навіть якщо буде підписаний якийсь мирний договір.

Цікава новина:  Украинские службы: россияне жалуются на партизан на оккупированных территориях

Секретар РНБО вважає, що зараз Україна має шанс, який уже був у 1991-му, 2004-му та 2014-му роках, і важливо цей шанс нині не втратити.

Читайте також: Секретар РНБО: Не вірю, що росія буде колись демократичною країною

«Але за цей шанс ми зараз сплачуємо дуже велику ціну. Ми платимо життями наших громадян, наших цивільних, наших діточок, які, як янголи, зараз там на небі дивляться», – зауважив секретар РНБО.

У цьому контексті він так пояснив, чому до українців таке ставлення з боку росіян.

«Тільки тому, що вважають, що ми маємо бути у них (росіян – ред.) десь там під їх чоботом? Це нам не підходить. Тому перемога для мене – це можливість врешті-решт побудувати країну», – підкреслив Данілов.

Цікава новина:  В Україні зафіксували вже понад 7000 воєнних злочинів рф

Читайте також: В Україні створили орган, який каратиме воєнних злочинців рф у будь-якій частині світу – Данілов

24 лютого російська федерація розпочала новий етап війни проти України – повномасштабне вторгнення, російські загарбники обстрілюють та бомбардують мирні міста й села України, катують і вбивають мирне населення.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора