Данілов розповів про порядок створення списку колаборантів

Данілов розповів про порядок створення списку колаборантів Створення та оприлюднення списку колаборантів можливе тільки після певної юридичної процедури.

Про це в ефірі телемарафону сказав секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов, передає vovme.com.

“За дорученням Президента, ми через короткий проміжок часу після того, як почалася війна, почали роботу зі складання списку колаборантів. Потім ВР прийняла законопроєкт, ст. 111, 3-1 якого має на меті юридично закріпити це звання, не зовсім приємне для людини. Ми звернулися до всіх обласних військово-цивільних адміністрацій, до всіх міністерств, відомств із запитом про надання апарату РНБО інформації про тих людей, які вони вважають колаборантами. Ця інформація надається в Службу безпеки, опрацьовується і вже після того, як буде опрацьовано СБУ, ми будемо мати публічний список”, – сказав Данілов.

Цікава новина:  Сили ППО ЗСУ за добу знищили сім повітряних цілей

Секретар РНБО наголосив, що юридична процедура має відбутися в будь-якому випадку.

Читайте також: Літаком Медведчука блокуватимуть злітно-посадкову смугу в «Жулянах» – Данілов

Як повідомляв vovme.com, Верховна Рада 3 березня ухвалила закон, яким передбачила кримінальну відповідальність за колабораційну діяльність.

Президент України Володимир Зеленський 6 квітня повернув до Верховної Ради зі своїми пропозиціями закон щодо посилення відповідальності за колабораційну діяльність.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора