Джонсон не вірить у застосування росією тактичної ядерної зброї в Україні

Джонсон не вірить у застосування росією тактичної ядерної зброї в Україні Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон не вірить, що росія застосує тактичну ядерну зброю в Україні.

Як повідомляє кореспондент vovme.comу, про це пише CNN.

“Відповідаючи в ефірі британського “Talk TV” на запитання про те, чи остерігається він можливого застосування путіним тактичної ядерної зброї у разі, якщо москва постане перед поразкою власного вторгнення, Джонсон сказав, що не поділяє цього занепокоєння”, – йдеться у матеріалі.

Читайте також: МЗС Британії рекомендує своїм громадянам виїхати з росії

Цікава новина:  ворог може планувати обстріл залізниць на заході України - Центр протидії дезінформації

Прем’єр-міністр Великобританії додав, що путін має “політичний простір”, аби зробити крок назад й вивести війська з України.

“Путін може дійти до моменту, коли він подивиться на російський народ та скаже йому: технічна військова операція, яку ми розпочали в Україні, – успішно завершена. Ми мусили провести її, аби захистити певні категорії людей, і це було виконано”, – зазначив Джонсон.

Читайте також: Вільний світ має право на самозахист і допомагатиме Україні ще більше – Зеленський

Нагадаємо: глава МЗС рф сергій лавров у понеділок заявив, що ядерне стримування є російською “принциповою позицією”, додавши, що “загроза є серйозною, реальною, її не можна недооцінювати”.

Цікава новина:  В ООН кажуть, що мешканцям оточених росіянами українських міст загрожує голодна смерть
Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора