«Домой вернётесь грузом 200 либо 300»: росіянам не дозволяють їхати з війни

«Домой вернётесь грузом 200 либо 300»: росіянам не дозволяють їхати з війни Російським загарбникам автоматично продовжують контракти, які закінчилися ще до початку бойових дій.

Як передає vovme.com, про це Служба безпеки України повідомляє у Фейсбуці.

«Вы домой вернётесь либо грузом 200, либо грузом 300, либо от семи до двенадцати (прим: років в'язниці)», – цитує свого командира російський контрактник.

СБУ перехопила телефонну розмову російського загарбника з дружиною, у якій він скаржиться, що такого не було навіть у Чечні, і вони готові бунтувати, самовільно покидаючи службу: «Как приедем в Беларусь, просто тупо сам билет на поезд куплю, сам домой уеду».

Цікава новина:  Бійці полку «Азов» у Маріуполі знищили ворожу БМП з екіпажем

Читайте також: російські військові визнають, що «облажалися» на війні з Україною – перехоплена розмова

Він зазначив, що на початку лютого встиг підписати рапорт на звільнення, але його все-таки відправили «на навчання», пообіцявши завершити їх до 20 числа.

Натомість вже кінець березня, а російський військовий в Україні, на війні, яку керівництво вперто називає «спецоперацією». Тож він звернувся до дружини за допомогою: «Позвони в комендатуру московскую, уточни: контракт продлевается в случае войны, а это не война, это спецоперация».

У СБУ порадили російським загарбникам, які шукають спосіб, як не воювати в Україні, здатися у полон.

Цікава новина:  На Донецькому й Луганському напрямках ЗСУ відбили дев'ять атак ворога

Як повідомляв vovme.com, Служба безпеки України перехопила телефонну розмову російського загарбника з матір'ю, яку він намагався визволити із захопленого українського міста.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора