Енергоатом: Тікаючи з ЧАЕС, окупанти забрали з собою полонених українських нацгвардійців

Енергоатом: Тікаючи з ЧАЕС, окупанти забрали з собою полонених українських нацгвардійців Тікаючи з території Чорнобильської АЕС, російські окупанти забрали нацгвардійців, яких тримали у полоні з 24 лютого.

Як передає vovme.com, про це з посиланням на працівників ЧАЕС повідомляє пресслужба НАЕК "Енергоатом" у Телеграмі.

"Тікаючи з території Чорнобильської АЕС, російські окупанти забрали нацгвардійців, яких тримали у полоні з 24 лютого. Про це повідомили працівники ЧАЕС, які перебувають на станції", – йдеться у повідомленні.

Також у пресслужбі повідомляють, що на поточний момент сторонні особи на майданчику Чорнобильської атомної електростанції (ЧАЕС) не перебувають.

Цікава новина:  Начальник Генштаба Великобритании: Россия хотела оккупировать всю Украину за 30 дней

"За повідомленням персоналу Чорнобильської атомної електростанції, на майданчику АЕС на даний час немає сторонніх осіб", – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, за інформацією НАЕК "Енергоатом", російські війська, які захопили Чорнобильську АЕС та інші об‘єкти у Зоні відчуження, 31 березня двома колонами вирушили в бік українського кордону з білоруссю. Водночас, за словами міністра енергетики України Германа Галущенка, у міністерства немає стовідсотково підтвердженої інформації, що загарбники залишили територію ЧАЕС.

Чорнобильська атомна електростанція була захоплена російськими військами у перший день агресії – 24 лютого. Лише 20 березня вдалося провести часткову ротацію персоналу ЧАЕС та евакуацію осіб, які там перебували.

Цікава новина:  «По цимбалах з Романом Цимбалюком»: у новому випуску – посередництво Анкари й «Байрактари»
Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора