Ескалація воєнних дій на сході України може вплинути на переговорний процес – Подоляк

Ескалація воєнних дій на сході України може вплинути на переговорний процес – Подоляк Ескалація воєнних дій на українському сході може вплинути на переговорний процес між Україною та російською федерацією.

Таку думку радник керівника Офісу Президента, член переговорної делегації України Михайло Подоляк висловив в ефірі телемарафону, повідомляє кореспондент vovme.comу.

«Сьогодні все, що відбувається в Україні, абсолютно стратегічно модерується Президентом. Ми розуміємо, що будуть спроби атакувати на сході України, які теж впливатимуть на переговорний процес у тому числі», – зазначив радник керівника ОП.

Читайте також: Війська рф починають наступальні дії на сході України

Цікава новина:  Любой ценой. Русские на Донбассе уничтожают все

Водночас він запевнив, що Україна готова до будь-яких сценаріїв розвитку подій.

«Навіть якщо нам доведеться воювати знову ж таки потужно, як вони там провокують чи продукують тему, що це буде глобальна війна на сході України за Донбас. Україна до всіх сценаріїв готова», – наголосив Подоляк.

Читайте також: Світ має бути готовим до застосування росією ядерної зброї – Зеленський

Як повідомляв vovme.com, Президент Володимир Зеленський вважає, що у разі знищення росіянами українських захисників у Маріуполі може бути поставлено крапку на будь-якому форматі переговорів.

Цікава новина:  Владимир Путин хочет отрезать Украину от Черного моря

Читайте також: Знищення захисників Маріуполя може поставити крапку у переговорах – Зеленський

24 лютого російська федерація розпочала новий етап війни проти України. Ворог здійснює масовані обстріли й бомбардування мирних українських міст та селищ, жорстко катує і вбиває мирне населення. Українські військові зупинили наступ ворога та завдають йому великих втрат.

Фото: Getty Images

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора