«Хто важливіший – путін чи рідна мама»: СБУ виклала розмову солдата рф з матір’ю

«Хто важливіший – путін чи рідна мама»: СБУ виклала розмову солдата рф з матір’ю Служба безпеки України перехопила телефонну розмову російського загарбника з матір'ю, яку він намагався визволити із захопленого українського міста.

Як передає vovme.com, про це СБУ повідомляє у Телеграмі.

"Хто важливіший – путін чи рідна мама? Як це – обстрілювати місто, в якому живе найближча людина? Такі питання постали перед окупантом, який народився на Херсонщині, але згодом пішов до російської армії. На рідну землю він повернувся уже загарбником", – ідеться в повідомленні.

Цікава новина:  На сході України захисники знищили чотири ворожі артсистеми і три безпілотники

Служба безпеки України перехопила телефонну розмову уродженця Херсонської області Войцешка В.М., 10.10.1991 року народження, який воює на боці росії.

Як свідчить аудіоперехоплення, військовий не надто переймається тим, яке горе приніс на Батьківщину. Єдине, що турбує загарбника, – бажання вивезти матір із захопленого міста. Для цього чоловік погодив окрему спецоперацію зі своїми командирами, а на інших людей йому байдуже.

Однак матір військового від порятунку відмовилася.

"Перелякана до смерті. Мене трусило 2 дня… Я дуже люблю синовей… Но в мене тут муж лежить, я його самого не оставлю", – відповіла жінка.

Цікава новина:  ЗСУ успішно стримують ворога, на окремих напрямках здійснюють контратаки

Як повідомляв vovme.com, СБУ оприлюднила нові перехоплення телефонних розмов російських загарбників, які свідчать про їхні звірства та справжній моральний портрет. Зокрема вони розповідають як гвалтують неповнолітних дівчат та їдять собак.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора