Якщо західні партнери хочуть зупинити війну, вони мають закрити небо – Єрмак

Якщо західні партнери хочуть зупинити війну, вони мають закрити небо – Єрмак Якщо західні партнери України справді хочуть якомога швидше зупинити війну, яку росія розв’язала в нашій країні, вони мають закрити небо.

Як передає vovme.com, про це керівник Офісу Президента Андрій Єрмак написав у Телеграмі після того, як в інтерв’ю Fox News розповів про ракетні удари по Львову, який знаходиться неподалік кордонів НАТО.

«Росіяни ведуть війну на всій території України. І якщо західні партнери справді хочуть її зупинити якомога швидше, як декларують це, то вони мають закрити наше небо. Це унеможливить бомбардування наших міст, цивільної інфраструктури», – зазначив Єрмак.

Цікава новина:  росія випустила по Україні вже понад 1300 ракет - Маляр

За його словами, українська влада нині чекає на відповідь партнерів щодо бойових літаків, але її досі немає. «Проте, в нас є стриманий оптимізм в певних питаннях, які стосуються наших інтересів», – додав керівник ОПУ.

Як повідомлялося, президент рф путін 24 лютого оголосив війну Україні і розпочав масштабне вторгнення. Російські війська обстрілюють та знищують об'єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст та селищ із використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

Цікава новина:  Президент нагородив військових Зірками Героїв, двох - посмертно

США, Європейський Союз та інші країни застосували санкції проти росії як країни-агресора, міжнародна ізоляція якої посилюється з кожним днем.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора