Інтенсивність вогню військ рф на сході України значно зросла – Зеленський

Інтенсивність вогню військ рф на сході України значно зросла – Зеленський російські війська посилили обстріли на Харківському напрямку, Дніпропетровщині та сході України.

Про це заявив Президент Володимир Зеленський у відеозверненні, повідомляє vovme.com.

«Інтенсивність вогню російських військ на Харківському напрямку, на Донбасі, у Дніпропетровській області значно зросла. Вони, так само як і раніше, вважають для себе нормальними мішенями звичайну житлову інфраструктуру», – сказав Глава держави.

Читайте також: Якби ми отримали доступ до всієї потрібної зброї, ми б уже завершили війну – Зеленський

Цікава новина:  Цензура и политики. В России возрождаются институты и практики прямиком из СССР

Зеленський переконаний, що російська армія в цій війні назавжди впише себе у світову історію як чи не найбільш варварську та нелюдську армію світу.

За його словами, цілеспрямовано вбивати мирних людей, руйнувати житлові квартали, цивільну інфраструктуру, застосовувати для цього всі види озброєння, зокрема й заборонені міжнародними конвенціями, – це вже «фірмовий почерк» російської армії.

«І це така підлість, яка на покоління позначить російську державу як джерело абсолютного зла. А коли ще запрацює спеціальний трибунал для засудження всіх винних у воєнних злочинах, російський паспорт означатиме в будь-якій країні лише одне: однозначний осуд від усіх порядних людей, однозначне небажання співпрацювати», – зазначив Президент.

Читайте також: рф стягла фактично всю боєздатну частину армії в Україну і до її кордонів – Президент

Цікава новина:  Зеленський закликав команду «Ігор нескорених» у Гаазі доносити правду про злочини військових рф

Нагадаємо: 24 лютого розпочалося масштабне вторгнення російських військ в Україну. Вони обстрілюють та знищують об'єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст і селищ із використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора