Жодної стабілізації немає, ворог накопичує сили – Маляр

Жодної стабілізації немає, ворог накопичує сили - Маляр Жодної стабілізації ситуації немає, ворог накопичує сили, їх кінцевою метою є вся Україна.

Про це в ефірі телемарафону єдиних новин сказала заступниця міністра оборони Ганна Маляр, передає кореспондент vovme.comу.

"Люди чекають на якісь новини щодня, але певні військові операції займають дні і іноді тижні. І те, що зараз здається нібито певною стабілізацією, насправді це не так. Зараз ворог накопичує свої сили, ніякого затишшя немає, ніякої стабілізації немає. Просто станом на зараз російська армія намагається виконати свій план мінімум — схід України. Якщо далі по оперативній ситуації вони будуть змінювати свої плани, то ми маємо розуміти, що все одно їх кінцевою ціллю є вся Україна", – сказала Маляр.

Цікава новина:  Від початку війни війська рф втратили близько 18,6 тисячі осіб

Читайте також: Маляр попередила Європу, що плани путіна – це Буча від Владивостока до Лісабона

Як повідомляв vovme.com, за даними Генштабу, росія продовжує переміщення військ до прикордонних з Україною областей. Зокрема, загарбники здійснюють переміщення батальйонних тактичних груп зі складу Східного та Центрального військових округів до прикордонних з Україною районів Бєлгородської, Воронезької та Курської областей.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора