Командир морпіхів у Маріуполі запропонував варіанти порятунку міста

Командир морпіхів у Маріуполі запропонував варіанти порятунку міста Командир 36-ї окремої бригади морської піхоти майор Сергій Волина, котрий боронить Маріуполь, запропонував два варіанти порятунку міста та його жителів.

Про це йдеться на його фейсбук-сторінці, передає vovme.com.

"Перший це різка військова операція, яка відбуватиметься прямо зараз з усіма необхідними засобами. Кількісним, оснащеним угрупуванням сил, яке в один ривок різким і глибоким ударом з'єднає нас у нашому районі оборони. Ключовим вважаю перевагу в повітрі та артилерії. Варіант можливий, хоча складний та ризикований. Другий – політичне рішення. Його бачу цілком реальним за умови ефективної дипломатії", – написав він.

Цікава новина:  Зеленський назвав Світовому банку п’ять термінових кроків для зупинки агресії рф

Читайте також: Релігійні та світові лідери здатні зупинити вбивства людей у Маріуполі – Подоляк

Він також закликає дипломатів сприяти міжнародному контролю за безпекою виходу бойового гарнізону та цивільних осіб, які потрапили в капкан війни у Маріуполі.

Своє звернення Волина адресував світовим лідерам, громадянським та релігійним діячам, дипломатам: "Ще є шанс урятувати Маріуполь. Життя тисяч людей зараз у ваших руках".

Читайте також: Захисники Маріуполя заявили, що «Азовсталь» знищена – під завалами багато людей

Цікава новина:  Українська «Мрія»: знівечений метал і загартована віра в перемогу

Як повідомлялося, депутат Сергій Тарута заявив у вівторок, щорашисти скинули потужну бомбу на лікарню в районі «Азовсталі», унаслідок чого під завалами опинилося близько 300 людей, серед них діти. Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко цю заяву спростував, а начальник Донецької ОВА Павло Кириленко назвав інформацію про масове ураження людей непідтвердженою.

Читайте також: Рашисти скидають надважкі бомби на укриття із цивільними на «Азовсталі»

Раніше Служба безпеки України оприлюднила аудіоперехоплення розмови, у якій російський військовий розповідає про наказ керівництва «зрівняти із землею» завод «Азовсталь» у Маріуполі.

Цікава новина:  На «Азовсталі» перебувають більш як 1 000 жінок і дітей та понад пів тисячі поранених - Верещук
Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора