Ляльки вуду «путін» збирають гроші на ЗСУ

Ляльки вуду «путін» збирають гроші на ЗСУ Ляльки вуду, що символізують очільника країни-агресора путіна, шиє ужгородська майстриня Марина Федчик. Їх продають як сувеніри, а зароблені гроші йдуть на потреби української армії.

Як повідомляє Суспільне, Марина Федчик загалом сувенірні ляльки виготовляє понад 15 років.

«Я побачила в інтернеті в однієї з моїх подружок-лялькарок, яка зробила це в один з перших днів, але в неї він був з вишитим лицем, схожий на путіна. А мені здалося, що це дуже багато для нього честі. Тому я використовую лише основні пункти для ляльки вуду, це образ та послання світобудови», – розповіла Федчик про ідею виготовлення ляльок.

Цікава новина:  МЗС Франції про дії рашистів у Маріуполі: Це новий Алеппо

Ляльки вуду «путін» збирають гроші на ЗСУ

Щодня майстриня виготовляє близько 20 ляльок.

Ляльки вуду «путін» збирають гроші на ЗСУ

«Я звикла робити гарних ляльок: ангелів, просто ляльок, які несуть якийсь позитив, а тут нема позитиву: тут лише лють та бажання швидкої перемоги. Тому свою лють треба десь направити, адже вона тебе з'їсть зсередини, тому ми робимо його таким. Відправляємо в нього все наше бажання, щоб це швидше закінчилося і скоріше наступив мир для всіх нас», – сказала Федчик.

Ляльки вуду «путін» збирають гроші на ЗСУ Ляльки вуду «путін» збирають гроші на ЗСУ

За словами волонтерки «Руху підтримки закарпатських військових» Любові Повідайчик, ляльки вуду «путін» продають як сувеніри на площі Театральній, а гроші спрямовують для української армії.

Цікава новина:  В Україні відкрили понад 4,2 тисячі справ про порушення законів та звичаїв війни

Ляльки вуду «путін» збирають гроші на ЗСУ Ляльки вуду «путін» збирають гроші на ЗСУ

«Підходить словак і показує мені в телефоні й каже, я хочу ось це. Він придбав і ввечері прибіг і каже: «Мені ще п'ятнадцять для моїх колег-словаків, бо вони це будуть чіпляти в машині». Він символічно підвішений на прапор України. До вечора ще підходили журналісти з Естонії, які так само собі це придбали й тішилися, що ми маємо такі штуки й дуже сподівалися, що ми, українці, подолаємо не лише путіна, а всю його ту братію», – розповіла Повідайчик.

Цікава новина:  Президент - про переговори з рф: Дуже складно, але крок за кроком ідемо вперед

Читайте також: Спортзала на сотні ліжкомісць: як живуть переселенці в Ужгороді

24 лютого президент рф путін розпочав повномасштабне вторгнення в Україну. російські війська обстрілюють та знищують ключові об'єкти інфраструктури, здійснюють масовані обстріли житлових районів українських міст та сіл з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

Фото: Сергій Гудак, vovme.com

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора