Маємо бути готові: Данілов про можливість використання рф хімічної чи ядерної зброї

Маємо бути готові: Данілов про можливість використання рф хімічної чи ядерної зброї Українці мають бути готовими до того, що росія може таки використати хімічну або ядерну зброю.

Про це секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов сказав в інтерв’ю Українській Правді, передає vovme.com.

«Я особисто дуже хотів не вірити в цю навалу, що сталася 24 лютого. Я усвідомлював, що це буде, але вірити я не хотів. Я можу не вірити, але це може статися. Ми маємо до цього бути готові», – сказав Данілов.

Цікава новина:  У Миколаєві найближчим часом не буде централізованого водопостачання

За його словами, медична система на сьогодні більш-менш готова до різних сценаріїв. Однак питання в масштабах і на якій території, це може відбуватися, якщо ворог таки використає хімічну зброю.

Читайте також: Відновлення ядерного статусу України на сьогодні неможливе – Данілов

«Що стосується ядерної зброї, там складніша ситуація. Проте, ми так само готуємося до можливих подій. Є розуміння щодо препаратів, які треба приймати, з наявністю йоду, і чим треба захищатися в цій ситуації», – додав Секретар РНБО.

Цікава новина:  У Сєверодонецьку росіяни відкрили вогонь по дитячій лікарні

Він додав, що влада не хоче нікого лякати, але кожен громадянин має бути обізнаний щодо таких загроз. Варто пошукати інформацію в Інтернеті і ознайомитися з тим, що треба робити в тих чи інших випадках.

Читайте також: Данілов не вірить у жоден мирний договір з росією

Як повідомлялося, президент рф путін 24 лютого оголосив війну Україні і розпочав масштабне вторгнення.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора