Міноборони: рф відводить війська на територію білорусі для відновлення боєздатності

Міноборони: рф відводить війська на територію білорусі для відновлення боєздатності Загарбники активно використовують територію білорусі для ведення агресивних дій проти України. Наразі вони відводять свої війська з Київської та Чернігівської областей на територію білорусі для того, щоб там відновлювати їх боєздатність.

 Крім того, білоруські збройні сили знаходяться в бойовій готовності.

Як передає vovme.com, про це в ефірі UA:Разом повідомила заступник міністра оборони України Ганна Маляр, відповідаючи на запитання, чи ухвалила білорусь рішення про участь у війні на території України.

Цікава новина:  Загарбники планують чергову мобілізацію на окупованій частині Луганщини

«Територія білорусі по сьогодні активно використовується рф для ведення агресії. Вони використовують і медичну інфраструктуру білорусі для своїх поранених, летовища, військову інфраструктуру. Власне білоруські збройні сили в бойовій готовності знаходяться. Але тут є один цікавий факт – росія частково відводить війська з Київської ,Чернігівської областей, і вони використовують територію білорусі для того, щоб там відновлювати боєздатність відведених військ. Загроза з боку кордону білорусі, безумовно, існує, і її не треба недооцінювати», – наголосила Маляр, додавши, що ЗСУ готові до такого розвитку подій.

Цікава новина:  росіяни готуються до наступу і перекидають на схід України всі свої війська з білорусі - розвідка

На її думку, ситуація політично складна для лукашенка, адже одностайності серед білоруських військових немає. «З одного боку звідти є ризик того, що можуть здійснюватися дії з ескалації, з іншого боку їх гальмує ставлення самих білорусів, у тому числі військових, до цієї війни», – зазначила Маляр.

Як повідомляв vovme.com, в район Гомеля направляються ракетні комплекси, які російські загарбники намагаються там сконцентрувати для подальшого обстрілу території України.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора