Міноборони: росія перекидає ракетні комплекси у район гомеля

Міноборони: росія перекидає ракетні комплекси у район гомеля Територія білорусі активно використовується росією для здійснення агресії проти України. Наразі в район Гомеля направляються ракетні комплекси, ворог намагається їх там сконцентрувати

Про це заявила заступник міністра оборони України Ганна Маляр в ефірі українських телеканалів, повідомляє кореспондент vovme.comу.

«Ворог не залишає своїх планів захопити повністю Донецьку та Луганську області. Також він зазіхає на Харківську область і намагається посилити там свої позиції, перегрупувати війська, укріпитися. Зараз ми спостерігаємо, що в район Гомеля направляються ракетні комплекси, ворог намагається їх там сконцентрувати, очевидно, це пов’язано з планами здійснювати ракетні удари або використовувати їх там як інструмент шантажу та залякування. Тому територія білорусі продовжує використовуватися активно рф для здійснення агресії», – сказала Маляр.

Цікава новина:  Доба в ООС: Військові відбили сім атак загарбників та знищили десятки одиниць техніки

За її словами, жодну зі своїх цілей ворог не полишив, навіть відведення військ від Київської та Чернігівської областей – це не добровільне відведення, а результат роботи ЗСУ.

Як повідомляв vovme.com, станом на 31 березня росіяни відводять свої сили на Київщині, але наразі важко говорити про те, що відбувається серйозне відведення їх військ на Чернігівщині.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора