Моравецький вважає, що Німеччина має більше допомагати Україні

Моравецький вважає, що Німеччина має більше допомагати Україні Німеччина повинна надавати більшу допомогу Україні в гуманітарній, військовій, фінансовій сферах та лікуванні поранених українських військових.

Про це перед візитом до Берліна для зустрічі з німецьким канцлером Олафом Шольцом заявив у вівторок у Варшаві глава польського уряду Матеуш Моравецький, передає кореспондент vovme.comу.

“Безумовно, ми приділятимемо (під час переговорів у Берліні – ред.) велику увагу ситуації в Україні. З одного боку, вона потребує військової допомоги, з іншого – гуманітарної, але також і фінансової”, – заявив Моравецький.

Цікава новина:  ОБСЄ зреагувала на захоплення своїх спостерігачів військовими рф

Читайте також: Німеччина передасть Україні зенітні танки Gepard

Він також зазначив, що говоритиме у Берліні про те, щоб Німеччина лікувала поранених українських військовослужбовців.

Як повідомлялось, останнім часом Моравецький критично висловлюється про позицію Німеччини у контексті посилення санкцій проти рф і купівлі російських енергоносіїв.

Читайте також: Шольц обговорив питання біженців з регіональною владою Німеччини

У суботу прем’єр-міністри України і Польщі Денис Шмигаль і Матеуш Моравецький підписали у Варшаві Меморандум про посилення співробітництва України з Польщею в залізничній сфері, що дозволить кардинально збільшити обсяг залізничних перевезень українського експорту до ЄС та на світові ринки через Європу.

Цікава новина:  Президент відзначив нагородами 221 військовослужбовця ЗСУ
Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора