“Мразі і гадьониші”: оприлюднили запис спілкування російського генерала з підлеглими

"Мразі і гадьониші": оприлюднили запис спілкування російського генерала з підлеглими Головне управління розвідки Міністерства оборони України оприлюднило аудіозапис, на якому генерал-полковник Міхаіл Мізінцев, один зі злочинців, відповідальних за знищення Маріуполя, називає підлеглих "ублюдками", "мразями" і "гадьонишами".

Як передає vovme.com, про це ГУР повідомляє у Фейсбуці.

"Знайомтеся, Міхаіл Мізінцев – генерал-полковник, начальник національного центру управління обороною російської федерації, моральний виродок та один зі злочинців, відповідальних за знищення Маріуполя та маріупольців", – ідеться у повідомленні.

На оприлюдненому аудіо Мізінцев принагідно показує, чому росія посилає своїх солдатів на вірну смерть як гарматне м’ясо. "Вони цих "ублюдків", "мразєй", "рож вонючіх" і "гадьонишів" за людей не вважають і використовують просто як ресурс", – заявляють у розвідці.

Цікава новина:  Як бандерівці ГУЛАГ зруйнували

"Своїх рабів ти можеш не поважати, але за злочини проти українців – отримаєш сповна. Ми знаємо більше, ніж ти думаєш. І ми значно ближче, ніж ти думаєш. Дякуємо за ідею з пляшкою!", – попередили в ГУР.

Як повідомляв vovme.com, російський агресор з 24 лютого по 23 березня втратив близько 15,6 тис. особового складу.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора