МВФ погодив відкриття спецрахунку для допомоги Україні

МВФ погодив відкриття спецрахунку для допомоги Україні Рада директорів Міжнародного валютного фонду погодила відкриття спеціального рахунку для спрямування коштів країн-донорів на допомогу Україні.

Про це повідомив заступник виконавчого директора МВФ Владислав Рашкован у Фейсбуці, передає vovme.com.

"Сьогодні (8 квітня – ред.) Рада директорів МВФ погодила відкриття спеціального адміністративного рахунку для направлення грошей країн-донорів на допомогу Україні", – зазначи Рашкован.

За його словами, 1 млрд канадських доларів, які Канада планує виділити для України, будуть направлені саме на цей рахунок.

Цікава новина:  Росіяни мінують територію України «медальйонами» - спрацьовують на вібрацію кроків

Читайте також: МВФ працює над збільшенням фінансової підтримки України – Климпуш-Цинцадзе

"Ми з Мінфіном лобіювали це рішення разом з урядом Канади та з самого початку отримали підтримку ще й Нідерландів, Польщі, країн Скандинавії та Балтії", – додав Рашкован.

Як повідомлялося, Канада разом з іншими країнами працює над збільшенням Міжнародним валютним фондом фінансової підтримки України. Протягом цього та наступного років Канада надасть Україні військової допомоги на 500 млн канадських доларів (близько 416 млн дол США), а також позику в 1 млрд канадських доларів (близько 830 млн дол США) для підтримки урядових зобов'язань.

Цікава новина:  Ворог несе значні втрати на Херсонському напрямку
Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора