На півдні українські захисники знищили 28 загарбників і п’ять одиниць техніки

На півдні українські захисники знищили 28 загарбників і п'ять одиниць техніки На півдні українські захисники знищили 28 загарбників і п'ять одиниць техніки.

Як передає vovme.com, про це оперативне командування “Південь” повідомляє у Фейсбуці.

Зазначається, що на Миколаївщині актуальними залишаються загрози ракетних та артилерійських ударів. Складну ситуацію з водопостачанням вирішують органи місцевої влади за гуманітарної підтримки сусідніх областей.

Читайте також: У Миколаєві вночі прогриміли кілька вибухів – мер

На Херсонщині ворог продовжує психологічний тиск та пропаганду серед цивільного населення, а на зайнятому рубежі обороняється і намагається завдати артилерійсько-мінометні удари по позиціях українських військових та населених пунктах з мирними жителями.

Цікава новина:  ЗСУ відбивають наступи російських військ на сході – Арестович

Майже годинний штурм російської армії позицій Збройних сил України в районі Олександрівки не мав успіху. Ворог відступив для відновлення сил.

Читайте також: росіяни захопили у Херсонській області вишки Київстару

За даними ОК “Південь”, 18 квітня Збройні сили України знищили 28 російських військових та п’ять одиниць техніки, серед яких броньована, інженерна, автомобільна та БПЛА.

Зазначається, що в Чорноморській операційній зоні вороже корабельне угруповання з ракетних та десантних кораблів відійшло майже на 200 км від українських берегів. Але блокування судноплавства і загроза ракетних ударів зберігаються.

Цікава новина:  Російські агресори захопили п’ять сізо та колоній в Україні

Як повідомляв vovme.com, з 24 лютого по 18 квітня Збройні сили України знищили вже близько 20 600 російських військових.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора