На схід України перекидають російських десантників із Калінінградської області

На схід України перекидають російських десантників із Калінінградської області Росія перекидає на територію Донецької та Луганської областей окремі підрозділи зі складу 37-ї окремої десантно-штурмової бригади, базованої у Калінінградській області.

Про це в повідомляє Генштаб ЗСУ у Фейсбуці, передає vovme.com.

Як зазначається у зведенні станом на 18.00, у зв’язку з початком відведення підрозділів збройних сил російської федерації з району міста Суми, ймовірно, противник, не досягнувши мети операції на окремих напрямках, вирішив відмовитися від наступу на Сіверському та, частково, Слобожанському напрямках.

Цікава новина:  Укргазбанк готовий платити по 100 тисяч рублів військовим рф за здану техніку і зброю

За даними Генштабу, на Сіверщині завершується виведення підрозділів окупаційних військ на територію білорусі. Будь-який контроль, зокрема і радіаційний, білоруськими прикордонниками не здійснюється. Окупанти продовжують безперешкодно вивозити з України до білорусі крадений транспорт та інше майно.

На Слобожанському напрямку протягом дня обстановка суттєвих змін не зазнала.

Генштаб зазначає, що на Донецькому напрямку противник проводить заходи перегрупування та посилення наявних військ. Зокрема, підтверджується перекидання окремих підрозділів зі складу 37-ї окремої десантно-штурмової бригади (м. Черняховськ Калінінградської області) на територію Донецької та Луганської областей.

Цікава новина:  Ворог продовжує обстрілювати Донеччину

Повідомляється, що загарбники зазнають втрат у живій силі та військовій техніці. Зокрема, у районі Харкова мотострілецька рота зі складу 59-го танкового полку втратила майже 80% особового складу.

Через значні втрати особового складу близько 25-и військовослужбовців 31-ї окремої десантно-штурмової бригади з Ульяновська відмовились брати участь у війні з Україною та мають бажання звільнитися. Крім того, ліквідовано заступника командира 83-ї окремої десантно-штурмової бригади підполковника Віталія Слабцова.

За інформацією Генштабу, порушення противником норм Міжнародного гуманітарного права щоденно підтверджується численними жертвами серед мирних жителів у визволених населених пунктах. Всі факти документуються та подаються до міжнародних судових інституцій.

Цікава новина:  Украина официально закрывает оккупированные россиянами порты, в том числе порт в Мариуполе

Як повідомляв vovme.com, за даними Генштабу ЗСУ, війська російської федерації з 24 лютого по 3 квітня втратили вже близько 18 тисяч осіб, 644 танки, 143 літаки, 134 гелікоптери, багато іншого озброєння й техніки.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора