На східному фланзі НАТО є чітке розуміння про можливість нападу рф – Кулеба

На східному фланзі НАТО є чітке розуміння про можливість нападу рф – Кулеба На східному фланзі НАТО існує чітке розуміння і згода щодо можливості нападу росії на країни Альянсу, але чим далі від східного флангу, тим менше віри в це.

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в ефірі телемарафону, повідомляє vovme.com.

Зокрема глава української дипломатії зауважив, що разом з Президентом Володимиром Зеленським доносить до партнерів, що тут воюють не лише за себе, а й заради того, щоб війна не прийшла на поріг безпосередньо країн НАТО.

Цікава новина:  Российский ракетный обстрел Киева. Украина: Танков там не было, Россия врет

«На східному фланзі є чітке розуміння цього і згода з таким тлумаченням подій, але чим далі від східного фронту НАТО вглиб Альянсу, тим, звісно, менше є віри, що росія здатна на них напасти», – поінформував міністр.

«Як сказав мені міністр закордонних справ однієї із західноєвропейських країн: «Знаєте, ми ніколи з росією не воювали і тому ми навіть не уявляємо собі, що це можливо», – зазначив Кулеба.

Як повідомляв vovme.com, на думку ексміністра закордонних справ Павла Клімкіна, відсутність дій НАТО заохочуватиме путіна йти далі, тому на спеціальному саміті 24 березня Альянс має чітко виступити на захист України.

Цікава новина:  Війська рф тримають в облозі близько 120 тисяч людей у Маріуполі – Зеленський
Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора