Над Маріуполем українські захисники збили ворожий літак

Над Маріуполем українські захисники збили ворожий літак Над Маріуполем, в районі басейну Нептун, українські захисники збили літак російських загарбників.

Як передає vovme.com, про це в Телеграмі повідомила Маріупольська міська рада.

«Сьогодні є і добрі новини! О 16:45 в районі басейну Нептун наші захисники збили один із літаків російських окупантів, який останні тижні знищував наше місто. Так буде з кожним ворогом! З кожним, хто зазіхнув на нашу свободу, на наше місто!», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв vovme.com, російські війська спричинили в Маріуполі найгіршу гуманітарну катастрофу. Загарбники бомблять беззбройних мешканців, блокують гуманітарну допомогу.

Цікава новина:  Війна з рф: у МВС назвали напрямки, де буде найскладніше впродовж тижня

За даними заступника командира полку «Азов», у Маріуполі бомби російських загарбників падають щодесять хвилин. Окрім танків і артилерії, місто обстрілюють російські десантні кораблі.

Командир полку «Азов» заявив, що у Маріуполі кількість жертв серед мирного населення зростає щоденно, і наразі становить більш як три тисяч людей.

Віцепрем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук поінформувала 21 березня, що з оточеного Маріуполя змогли виїхати 45 тисяч людей.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора