Несправедливо, що ми досі змушені просити зброю: Зеленський показав світлини зруйнованих міст

Несправедливо, що ми досі змушені просити зброю: Зеленський показав світлини зруйнованих міст Президент Володимир Зеленський вважає несправедливим те, що Україна й досі змушена просити у партнерів зброю, яка роками зберігається в них на складах, а нашій державі потрібна зараз для стримування російської агресії.

Як передає vovme.com, про це Глава держави написав у Телеграмі.

"Це несправедливо, що Україна й досі змушена просити про те, що в партнерів роками зберігається десь на складах. Якщо вони мають зброю, яка потрібна Україні тут і зараз, якщо вони мають боєприпаси, які необхідні нам тут і зараз, то це їхній насамперед моральний обовʼязок – допомогти захистити свободу. Допомогти врятувати життя тисяч українців", – наголосив Зеленський.

Цікава новина:  Гуманітарні коридори для евакуації сьогодні заплановані з Маріуполя та Луганщини

Читайте також: Байден скликає команду з нацбезпеки через нову фазу війни рф проти України

Як повідомляв vovme.com, Президент Володимир Зеленський заявив, що російська федерація зосередила на території України та біля кордонів майже всю боєздатну частину своєї армії. А інтенсивність вогню військ рф на сході України значно зросла.

Читайте також: Норвегія передасть Україні зенітно-ракетні комплекси «Містраль»

24 лютого росія розпочала новий етап восьмирічної війни проти України – повномасштабний наступ. Ворог здійснює масовані обстріли та бомбардування мирних українських міст та сіл. ЗСУ, Сили територіальної оборони та весь український народ ефективно чинить спротив російським військам і завдають їм великих втрат.

Фото: ОП

Цікава новина:  Мощная бомбардировка Азовстали. «Ад спустился на землю»
Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора