Обстріли на сході: росіяни знищили й пошкодили десятки будинків, аптеку, гімназію та АЗС

Обстріли на сході: росіяни знищили й пошкодили десятки будинків, аптеку, гімназію та АЗС Упродовж минулої доби, 22 квітня, обстрілів російських загарбників зазнали багато населених пунктів на сході України.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Операції об'єднаних сил у Фейсбуці, передає vovme.com.

"Ворожі авіаційні удари та артилерійські обстріли спричинили руйнування і пошкодження близько 35-ти багатоповерхових і приватних житлових будинків в Олександрівці, Красногорівці, Привіллі, Дружківці, Нью-Йорку, Авдіївці, Лимані, Рубіжному, Попасній", – йдеться в повідомленні.

Російські війська нищать соціальну інфраструктуру. Серед будівель, які зазнали варварських обстрілів: гімназія, дитячий табір та селищна рада (Привілля), сільгосппідприємство (і його техніка), прокуратура, банк та аптека (Олександрівка), сільськогосподарський склад (Прелесне), райдержадміністрація (Добропілля), автозаправна станція (Дружківка), магазин (Нью-Йорк).

Цікава новина:  Замминистра иностранных дел Беларуси: Ядерное оружие делает невозможными глобальные войны

Обстріли на сході: росіяни знищили й пошкодили десятки будинків, аптеку, гімназію та АЗС Від обстрілів загарбників за добу зруйновані й пошкоджені близько 35 житлових будинків / Фото: Операція об’єднаних сил

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора