Підбита «Москва» має поворотне значення у війні проти росії – американський експерт

Підбита «Москва» має поворотне значення у війні проти росії – американський експерт Ураження крейсера російського чорноморського флоту «Москва» стало ще одним поворотним моментом у протистоянні України російській агресії, який можна порівняти з відступом росіян від Києва.

Так прокоментував останні події в Чорному морі президент The Jamestown Foundation Глен Говард, повідомляє власний кореспондент vovme.comу.

«По суті, Україна самостійно воює (проти росії – ред.) у Чорному морі, і вони роблять це чудово. А (ураження крейсера – ред.) «Москва», якщо він дійсно тоне, має монументальне значення», – зауважив Говард під час дискусії, організованої в четвер Американсько-Українською діловою радою (USUBC).

Цікава новина:  На півдні українські захисники знищили 28 загарбників і п'ять одиниць техніки

Читайте також: «Москва» тоне, або Такий він, гнів українського «Нептуна»

Він підкреслив, що це «в чомусь рівнозначно поразці росіян на північному заході від Києва», тоді як війна рф проти України продовжується на сході та півдні країни.

«Це, безумовно, ще один поворотний момент у війні»,- підкреслив Говард.

На його переконання, бойові дії, якщо вони розвиватимуться далі, будуть тривалими, і в будь-якому разі війна не завершиться «парадом перемоги» 9 травня й захопленням Маріуполя. За його словами, росіяни хотіли би «поставити Україну на коліна», але їм цього не вдасться зробити.

Читайте також: Розробник комплексу «Нептун» подякував ЗСУ за влучний залп по крейсеру «Москва»

Цікава новина:  Чем закончится война? Запад по-разному описывает победу Украины

Оперативне командування «Південь» 14 квітня повідомило, що крейсер російського чорноморського флоту «Москва» внаслідок удару українською протикорабельною ракетною системою «Нептун» отримав істотні пошкодження. Інші одиниці корабельного угруповання намагалися надати допомогу, але шторм і потужний вибух боєзапасу перекинули крейсер, і він почав тонути в Чорному морі.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора