«По цимбалах з Романом Цимбалюком»: у новому випуску – позиція Австрії у війні рф проти України

Цимбалюком»: у новому випуску – позиція Австрії у війні рф проти України” alt=”«По цимбалах з Романом Цимбалюком»: у новому випуску – позиція Австрії у війні рф проти України” /> У середу, 23 березня, об 11.00 вийде черговий випуск передачі "По цимбалах з Романом Цимбалюком". Цього разу відбудеться розмова з власним кореспондентом vovme.comу у Відні Василем Коротким про те, яку позицію зайняла нейтральна Австрія у російсько-українській війні.

Цікава новина:  Війна може затягнутися і до цього треба ставитися спокійно

У прямому ефірі Київ-Відень дізнаєтеся, як Австрія відреагувала на повномасштабне вторгнення росії в Україну, яку допомогу надає українському народові, як бореться з російським впливом і припиняє бізнес у рф, чи залишилися в країні "путінферштеєри" і чим зараз займається партнерка путіна по танцях Карін Кнайссль.

Також буде обговорено і саму австрійську модель нейтралітету, в тому числі те, чи може вона підійти Україні та чи вплинула російсько-українська війна на дискусії в Австрії щодо її нейтрального статусу.

Цікава новина:  Комитет по обороне финского парламента рекомендует членство в НАТО

Нагадаємо, 7 лютого vovme.com розпочав цикл передач "По цимбалах з Романом Цимбалюком", присвячених українським та міжнародним подіям тижня, які подаватимуться в інтерпретації Романа та крізь призму країн, у яких працюють кореспонденти агентства.

Зокрема, у двох попередніх випусках на зв’язку були власкори vovme.comу в Варшаві та Гаазі.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора