Подоляк прокоментував воєнні плани рф: Очевидно, що наступною метою буде Молдова

Подоляк прокоментував воєнні плани рф: Очевидно, що наступною метою буде Молдова Плани рф захопити південь України є очевидним сигналом, що наступною метою російської армії буде Молдова.

Таку думку радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк висловив у Твіттері, передає vovme.com.

"Апетити москви продовжують зростати. Тепер вони кажуть, що їхня мета на півдні України – вихід до Придністров'я, де нібито теж утискають росіян. Очевидно, що наступною метою армії мародерів та ґвалтівників буде Молдова. Що знову доводить, що Україна сьогодні бореться за безпеку Європи", – зазначив Подоляк.

Як повідомлялося, виконувач обов'язків командувача військ центрального військового округу рф рустам міннекаєв заявив, що одним із завдань російської армії під час другої фази війни є встановлення повного контролю над сходом і півднем України. Він зазначив, що контроль над півднем України дасть змогу отримати вихід до самопроголошеної Придністровської республіки, де начебто є факти утисків російськомовного населення.

Цікава новина:  У Пентагоні оголосили вміст нового пакета оборонної допомоги для України

Читайте також: Зеленський – про звірства росіян: Людина будь-якої віри просто не може такого зробити

Президент України Володимир Зеленський зауважив, що такі заяви з російського боку лише підтверджують його слова про те, що вторгнення в Україну передбачалося росією як початок, а далі вона захоче захопити інші країни.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора