Президент Євроради пропонує надати захист солдатам рф, які відмовляться воювати в Україні

Президент Євроради пропонує надати захист солдатам рф, які відмовляться воювати в Україні Президент Європейської ради Шарль Мішель пропонує ідею надати захист російським солдатам, які відмоляться виконувати в Україні злочинні накази командирів.

Про це він сказав, виступаючи у середу на пленарному засіданні Європейського парламенту, передає кореспондент vovme.com.

“У мене є повідомлення до російських солдат, які знаходяться на поле бою. Якщо ви не хочете брати участь у вбивствах ваших українських сестер і братів, якщо ви не хочете бути кримінальними злочинцями, киньте вашу зброю, зупинить вашу битву, залиште поле бою. І я знаю, пані і панове, звертаючись до депутатів Європарламенту, що серед вас є ті, хто запропонував би захист російським солдатам, які не виконали наказу командирів. Це, на мою думку, хороша ідея, яку слід посилити”, – заявив Мішель, звертаючись до депутатів Європарламенту.

Цікава новина:  Ракетний удар по Вінниці: постраждалих немає

Читайте також: «Виходьте з білим прапором»: Київ підготував нові білборди для російських агресорів

Як повідомляв vovme.com, президент Європейської ради Шарль Мішель заявив, що Європейський Союз і надалі підтримуватиме Україну.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора