Президент: Україна не отримує стільки необхідної зброї, щоб швидше закінчити війну із рф

Президент: Україна не отримує стільки необхідної зброї, щоб швидше закінчити війну із рф Україна у питанні необхідної зброї ще залежить від наших партнерів і, на жаль, не отримує її стільки, щоб повністю знищити ворога на нашій землі.

Про це у своєму зверненні сказав Президент України Володимир Зеленський, передає vovme.com.

За словами глави Української держави, ключове завдання як сьогодні, так і кожного дня у цей час – це конкретні оборонні заходи, конкретне посилення наших можливостей відбивати будь-які атаки російських військ.

Президент уточнив, що займається цим майже цілодобово, і висловив впевненість, що люди це також бачать, як бачать і те, що військово-технічні можливості ворога все ще дуже високі.

Цікава новина:  Над Волинню збили повітряну ціль, уламки впали на населений пункт

«Так, українці незрівнянно сміливіші. Наші Збройні сили бʼють окупантів недоступною для російських військових мудрістю та продуманою тактикою. Але якщо говорити про необхідну зброю, ми все ще залежимо від постачання, від наших партнерів. На жаль, ми не отримуємо стільки, скільки необхідно, щоб швидше закінчити цю війну. Щоб повністю знищити ворога на нашій землі. І щоб виконати ті завдання, які для кожної нашої людини є очевидними. Зокрема, щоб деблокувати Маріуполь», – заявив він.

Цікава новина:  Кожен українець – безцінний свідок: зібрали майже 5000 доказів воєнних злочинів рф

Зеленський зазначив, що якби Україна отримала літаки і достатню кількість важкої бронетехніки, необхідну артилерію, то ми б могли це зробити.

«Але… Усе ще доводиться про це домовлятися. Усе ще доводиться переконувати. Все ще доводиться витискати необхідні рішення. Впевнений, що ми отримаємо майже все, чого потребуємо. Але втрачається не тільки час. Втрачаються життя українців. Життя, які вже не повернути. І це – відповідальність і тих, хто досі тримає необхідну Україні зброю на складах. Відповідальність, яка назавжди залишиться в історії», – додав він.

Читайте також: Зеленський у вівторок звернеться до народу та парламенту Литви

Цікава новина:  «Нажив» відеокарту і хизується: СБУ перехопила розмову ворога, що мародерствує на Київщині

Окремо він зазначив, що в історії залишиться і вдячність нашої країни тим державам і тим політикам, які реально допомогли і які не зволікали, не торгувалися, коли від допомоги залежало життя.

Раніше Зеленський запевнив, що максимально серйозно ставиться до погроз росіян застосувати хімічну зброю проти українців, і закликав міжнародних партнерів застосувати ембарго на російську нафту.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора