Президент: Україна зацікавлена у прозорому розслідуванні злочинів російських військ

військ” alt=”Президент: Україна зацікавлена у прозорому розслідуванні злочинів російських військ” /> Україна зацікавлена у максимально повному і прозорому розслідуванні злочинів російських військ, скоєних на території нашої країни, – і його результати стануть відомі на весь світ.

Як повідомляє кореспондент vovme.comу, про це заявив Володимир Зеленський у відеозверненні.

"Хочу підкреслити: ми зацікавлені в максимально повному, прозорому розслідуванні, результати якого будуть відомі й пояснені всій міжнародній спільноті", – заявив Президент.

Цікава новина:  Военная помощь Украине. Что Запад посылает на войну с Россией?

Він наголосив, що Україна забезпечує максимальний доступ сотні журналістів з усього світу в Бучу та інші визволені міста України.

"І ми зацікавлені в тому, щоб там побували тисячі журналістів. Якнайбільше! Щоб світ бачив, що зробила росія", – додав глава держави.

Читайте також: Зеленський: Є безліч доказів, що російські війська катують і вбивають мирних людей

Як повідомляв vovme.com, Ірпінь, Буча, Гостомель та вся Київська область були визволені від російських загарбників. У визволених містах та селах зафіксовані масові вбивства загарбниками цивільних.

Серед уже знайдених жертв воєнних злочинів російських військ є зґвалтовані жінки, тіла яких намагалися спалити, вбиті представники місцевого самоврядування, діти, літні люди, чоловіки. У багатьох – зв'язані руки, є сліди катувань, багато людей убиті пострілами в потилицю.

Цікава новина:  Посольство России в США: СМИ начинают быть «более-менее объективными»

24 лютого президент росії путін оголосив про початок повномасштабного вторгнення в Україну.

Фото: ОП

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора