Президент: Забезпечення військових необхідною зброєю – найперший пріоритет для держави

Президент: Забезпечення військових необхідною зброєю - найперший пріоритет для держави Забезпечення військових необхідною зброєю – найперший пріоритет для держави. Партнери України передають ту зброю, яка необхідна Україні.

Про це у вечірньому відеозверненні сказав Президент України Володимир Зеленський, передає vovme.com.

"Як і кожного ранку, як і кожного дня, як і кожного вечора ми сьогодні приділяли максимальну увагу тому, щоб забезпечити наших військових усією необхідною зброєю. Це завдання номер один для нашої держави. І я вдячний усім нашим партнерам, які нарешті нас почули. Які передають нам саме те, що ми просили. Бо ми точно знаємо, що з цією зброєю ми зможемо врятувати життя тисяч людей. І можемо показати окупантам, що день, коли вони будуть змушені залишити Україну, наближається", – сказав Зеленський.

Цікава новина:  Генштаб ВСУ предупреждает о «саботаже на химзаводах»

Читайте також: Зеленський: ЗСУ – це фундамент, на якому має стояти фортеця з нашої національної єдності

Як повідомляв vovme.com, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час робочого візиту у Вашингтон 21 квітня провів зустріч із міністром оборони США Ллойдом Остіном, на якій сторони обговорили важливість продовження військової та фінансової підтримки України для посилення обороноздатності держави в умовах російського вторгнення.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора