Про США, Німеччину та зброю для України: добірка свіжих фейків кремля

Про США, Німеччину та зброю для України: добірка свіжих фейків кремля Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони України зібрав нову добірку фейків, маніпуляцій та дезінформаційних вкидів російської пропаганди станом на ранок 27 квітня.

Як передає vovme.com, про це ЦПД повідомляє у Телеграмі.

Так, незважаючи на продовження постачання озброєння, російські ЗМІ запевняють, що деякі держави вже вичерпали його запаси і відмовляються надсилати його в Україну. Зокрема начебто «Бундесвер вдвічі скоротив перелік експортних озброєнь, а Болгарія все ще зволікає з постачанням». У ЦПД застерігають, що це маніпуляція.

Цікава новина:  Владимир Путин хочет отрезать Украину от Черного моря

Читайте також: ЦПД оприлюднив добірку фейків роспропаганди за добу

Крім того, білоруські пропагандисти звинувачують Захід у небажанні припинення бойових дій в Україні. Як заявив білоруський депутат Гайдукевич, «рф зацікавлена у підписанні мирного договору з Україною, але США хочуть зберегти цей осередок напруженості». У ЦПД застерігають, що це дезінформація.

Пропаганда рф, посилаючись на неозначених військових експертів, повідомляє, що «запаси озброєння США можуть вичерпатися вже за кілька місяців, якщо Білий дім продовжить постачання в Україну». У ЦПД застерігають, що це фейк.

Цікава новина:  Верещук назвала маніпуляцією заяву росії про оголошення «режиму тиші»

Як повідомляв vovme.com, пропагандисти рф розповсюджують дезінформацію про захоплення документів з архіву ОБСЄ у Маріуполі, які нібито свідчать про "злочини Збройних сил України".

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора