Протипіхотні міни, розтяжки та гранати: ДСНС показала, що лишають по собі росіяни

Протипіхотні міни, розтяжки та гранати: ДСНС показала, що лишають по собі росіяни Рятувальники Державної служби з надзвичайних ситуацій показали, чому не варто поспішати із поверненням у деокуповані міста – російські загарбники залишають вибухонебезпечні предмети, замасковані під побутові речі.

Як передає vovme.com, відповідне відео ДСНС опублікувала у Фейсбуці.

"Ось чому ми радимо не поспішати повертатися до власних осель, а також не чіпати невідомих речей та предметів. На відео піротехнік ДСНС розміновує смертельно небезпечну протипіхотну міну МОН-90, замасковану під звичайну господарську сумку. Дальність суцільного ураження 90 метрів", – заявили рятувальники.

Цікава новина:  ЗСУ знищили ще одну російську колону забезпечення

Читайте також: росіяни підривали мости, коли відступали на Чернігівщині – розвідка Британії

У ДСНС також повідомили про протипіхотні гранати, сховані та встановлені на розтяжках. Дистанція ураження – до 200 метрів.

Читайте також: Українців попереджатимуть SMS-повідомленнями про міни та вибухівку

"Вкотре закликаємо: будьте уважні та обережні! Помітили підозрілий предмет- не чіпайте! Повідомте про знахідку за телефонами 101 або 102", – закликали у ДСНС.

Як повідомляв vovme.com, голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк заявив, що повертатися в деокуповані райони жителям зарано, найбільш реальний час для повернення – кінець травня.

Цікава новина:  Це був іще один день, який наближає нас до перемоги - Зеленський
Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора