рф стягла фактично всю боєздатну частину армії в Україну і до її кордонів – Президент

рф стягла фактично всю боєздатну частину армії в Україну і до її кордонів – Президент російська федерація зосередила на території України та біля кордонів майже всю боєздатну частину своєї армії.

Про це заявив Президент Володимир Зеленський у відеозверненні, повідомляє vovme.com.

«Зараз на території нашої держави та у прикордонних районах росії зосереджена фактично вся боєздатна частина армії окупантів. Вони зігнали проти України майже всіх і майже все, що здатне з нами воювати», – зазначив Глава держави.

Читайте також: Жодна спроба просування російських військ не вдалася – Арестович

Цікава новина:  В Україні знищили вже 17,8 тисячі військових рф, 631 танк і 143 літаки

Тому, за його словами, у цьому протистоянні й обороні українці перед очима усього світу виступають проти армії, яку вважали другою або третьою за потужністю.

«І те, як міцно тримаються ЗСУ, те, як сміливо захищається увесь наш народ, демонструє, що все ж таки у глобальних рейтингах українська армія вже давно заслуговує бути вище російської», – підкреслив Президент.

Читайте також: Повоєнна відбудова і допомога Україні: Зеленський провів розмову з фон дер Ляєн

Цікава новина:  ЗСУ вже знищили 15,6 тисячі військових рф, 517 танків і понад сотню літаків

24 лютого президент рф путін оголосив про початок повномасштабного вторгнення в Україну. Війська рф обстрілюють і руйнують ключові об'єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст і сіл з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню, балістичних ракет, авіабомб.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора