рф вже стягнула на сході й півдні України 76 батальйонних тактичних груп – Пентагон

рф вже стягнула на сході й півдні України 76 батальйонних тактичних груп – Пентагон Пентагон підтвердив, що російські сили впродовж останніх днів збільшили до 76 кількість батальйонних тактичних груп (БТГ) на захоплених територіях на сході й півдні України.

Як повідомляє CNN, про це поінформував офіційний представник Міноборони США під час телефонної конференції в понеділок, передає vovme.com.

«З минулого тижня росія додала 11 батальйонних тактичних груп (БТГ) до своїх сил на сході та півдні України, в результаті чого їхня загальна кількість сягнула 76», – зауважив представник Пентагону.

Цікава новина:  Скадовська міська рада відмовилася співпрацювати із російськими загарбниками

Водночас, за його словами, поки що немає оцінок, де і як розосереджуватимуться конкретні батальйонні тактичні групи росіян.

Читайте також: Чверть російських сил, задіяних в Україні, фактично недієздатні – CNN

Крім того, чиновник повідомив, що Сполучені Штати продовжують інтенсивно надавати Україні оборонну допомогу і станом на понеділок, 18 квітня, уже відправили чотири авіарейси з озброєнням з останнього затвердженого пакету підтримки на $800 мільйонів.

Він повідомив, що наступний рейс повинен прибути в Європу «протягом 24 годин», однак не став деталізувати, що саме включатимуть ці поставки.

Читайте також: На східному фронті українські захисники тримають оборону — Данілов

Цікава новина:  Зеленський: Мішень для росії - весь європейський проєкт

Як повідомляв vovme.com, Генеральний штаб ЗСУ в понеділок підтвердив, що загарбники рф продовжують формувати в Ростовській області додаткові підрозділи і планують це завершити до 24 квітня, у Бєлгородській – розгортають вертолітні майданчики. Водночас Генштаб ЗСУ фіксує ознаки початку наступальної операції на сході України.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора