Рішення США про ленд-ліз означає, що війна путіна загрожує демократичному світу – Буданов

Рішення США про ленд-ліз означає, що війна путіна загрожує демократичному світу – Буданов Рішення Сенату США про ленд-ліз означає, що війна путінського режиму проти України загрожує всій демократичній моделі світу, заявляє начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони генерал-майор Кирило Буданов.

Як передає vovme.com, про це ГУР повідомляє у Телеграмі.

На переконання Буданова, це рішення має також велике символічне значення, бо вперше ця масштабна програма була задіяна заради повного знищення світового зла — гітлерівського нацизму.

“США дають чітко зрозуміти, що гітлерівський нацизм і путінський рашизм — це однакові ракові пухлини, боротьба з якими, як і раніше, має опиратися на мобілізацію безпрецедентних ресурсів. Тепер важливо, щоб це законопроєкт ще підтримала Палата представників”, — заявив Буданов.

Цікава новина:  Пентагон не бачить ознак неминучого десантування росіян на Одесу

Читайте також: Війна путіна перетворила росію на міжнародного вигнанця – Байден

На думку керівника військової розвідки, своєю боротьбою за свободу українці нагадали всьому світу про святі принципи союзників у роки Другої світової війни, що зло неможливо побороти в "білих рукавичках" і в "політичних в’ялих дискусіях".

“Добро має завжди бути озброєним і сильним. І обороноздатність демократії, яку сьогодні демонструють ЗСУ і наша країна, має лише зростати”, — заявив керівник ГУР.

Читайте також: У МЗС Польщі назвали п'ять кроків до перемоги над росією

Цікава новина:  Мужчина и его собака шли пять дней, чтобы выбраться из осажденного Мариуполя

Як повідомляв vovme.com, 6 квітня Сенат США ухвалив закон, який дозволяє Президенту Джо Байдену використовувати програму ленд-лізу, яку востаннє задіювали під час Другої світової війни, для прискорення відправки військової техніки та інших поставок в Україну на тлі російського вторгнення.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора