росія готує до відправки в Україну 100 в’язнів колонії в Чечні – розвідка

росія готує до відправки в Україну 100 в’язнів колонії в Чечні - розвідка З 1 квітня у росії розпочнеться одночасна з плановим призовом мобілізація за програмою "БАРС-2021", також планується провести мобілізацію серед ув'язненних.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передає vovme.com.

"З 1 квітня по всій території рф розпочнеться мобілізація за програмою "БАРС-2021" (Боевой армейский резерв страны). Щоб приховати заходи з масової мобілізації, її проводитимуть одночасно з плановим призовом на строкову службу. Це стане прикриттям великої кількості мобілізованих, які прибуватимуть до воєнкоматів", – повідомили в ГУР.

Цікава новина:  В ОП порівняли дії німецьких нацистів і російських загарбників

Зазначається, що ці резервісти в подальшому направлятимуться для поповнення підрозділів окупаційних військ в районах бойових дій на території України.

Одночасно за допомогою програми "БАРС" приховують залучення до бойових дій російських ув’язнених. Зокрема, близько 100 злочинців, утримуваних у колонії "Чернокозово" (Чеченська республіка), вже готуються до відправки до України. Всі вони засуджені за важкими кримінальними статтями (грабіж, вбивства, розповсюдження наркотиків). Засудженим, які отримали строки за політичними статтями (екстремізм, тероризм), подібні угоди не пропонуються.

Цікава новина:  Россия вводит войска к границе с Украиной в Курской области

Тим, хто погодився, обіцяна повна амністія в разі повернення живим після участі у бойових діях. Прикметно, що таким "мобілізованим" не дозволяють бачитися з рідними та взагалі інформувати їх про свою участь у війні в Україні.

"БАРС" – програма термінового формування армійських резервів армії РФ. Ті, хто підписали контракти за програмою, отримують постійне грошове забезпечення (навіть перебуваючи у резерві) зі збереженням місця роботи та середнього заробітку. Протягом року резервісти можуть бути призвані на збори (до 1 місяця), де можуть залучатися до навчань та виконання інших завдань. Щомісячна оплата за контрактом сягає 12% окладу військовослужбовців (залежно від звання та посади). Загальна кількість осіб, що підписали контракти в рамках "БАРС", становить близько 100 тис.

Цікава новина:  Ткаченко нагадав - путін нападає одразу після «відведення військ»
Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора