росія перегруповує сили для поновлення наступу на Донеччині та Луганщині

росія перегруповує сили для поновлення наступу на Донеччині та Луганщині росія зосередила зусилля на поповненні поточних втрат, перегрупуванні та посиленні наявних підрозділів, завданні ударів засобами артилерії та авіації як по військових об’єктах, так і по об’єктах цивільної інфраструктури.

Як повідомляв vovme.com, про це Генеральний штаб Збройних сил України повідомляє у Фейсбуці.

"Протягом поточної доби суттєвих змін в тактиці дій противника не відбулося… Як особливість слід відзначити переміщення додаткових артилерійських підрозділів до кордону з Україною (дані уточнюються)", – йдеться у повідомленні.

Крім проведення наземної та повітряної кампаній, ворог намагається продовжити здійснення підготовчих заходів до запровадження в обіг російських рублів на тимчасово зайнятих територіях Херсонської та Запорізької областей замість гривні. У Харківській області противник здійснює обмеження пересування цивільного населення за рахунок встановлення мережі блокпостів.

Цікава новина:  На Чернігівщині від загарбників визволили ще три села

Загарбники не полишають спроб придушити спротив жителів Херсона, Генічеська, Мелітополя, близько 90% населення яких налаштовані проти російських загарбників, із залученням підрозділів росгвардії.

На Волинському напрямку наступальних дій противник не проводив. Залучення окремих підрозділів збройних сил республіки білорусь до агресії проти України залишається ймовірною.

На Поліському напрямку ворог продовжував здійснювати вогневий вплив на підрозділи наших військ в окремих районах.

На Сіверському напрямку противник зосереджував основні зусилля на утриманні раніше зайнятих рубежів. Продовжував укріплення своїх позицій та вогневий вплив на окремі підрозділи Збройних сил України.

Цікава новина:  Знищеної техніки рф вже більше, ніж є на озброєнні деяких армій Європи та світу - Шмигаль

На Слобожанському напрямку, в районі міста Суми, основні зусилля зосереджував на закріпленні та утримані раніше зайнятих рубежів; в районі міста Харків продовжує спроби блокування наших підрозділів та намагається проводити демонстраційні дії, завдає уражень інфраструктурі та оборонним об’єктам міста. Намагається наростити зусилля на напрямку на Ізюм за рахунок переміщення додаткових підрозділів та техніки.

На Донецькому напрямку противник продовжує перегрупування для відновлення наступальних дій із метою виходу на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей.

Цікава новина:  Аналитический центр из США: Путин быстро аннексирует, чтобы потреблять украинцев

На Південнобузькому напрямку вживає заходів з відновлення боєздатності, поповнення запасів, з метою підготовки до відновлення наступальних дій.

Сили оборони України продовжують боронити Україну як на землі, так і в повітрі, поступово звільняючи її від російських окупантів.

Як повідомляв vovme.com, станом на 25 березня ЗСУ знищили вже понад 16 тис. загарбників.

Фото: АА

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора