росія погодилась відкрити гуманітарний коридор з Маріуполя

росія погодилась відкрити гуманітарний коридор з Маріуполя російська федерація підтверджує готовність відкрити доступ для гуманітарної колони в місто Маріуполь з транзитом через місто Бердянськ.

Про це у відеозверненні заявила віцепрем'єр-міністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук, повідомляє vovme.com.

"Сьогодні вночі ми отримали повідомлення від Міжнародного комітету Червоного Хреста про те, що російська федерація підтверджує готовність відкрити доступ для гуманітарної колони в місто Маріуполь з транзитом через місто Бердянськ", – сказала Верещук.

За її словами, за маршрутом до Маріуполя відправляються 45 автобусів. 28 автобусів мають зараз отримати дозвіл на проїзд через російський блокпост у місті Василівка.

Цікава новина:  Михал Шулджински: Орбан блокирует санкции. Может ли Моравецкий не убедить его?

"Також 17 автобусів вже виїхали з міста Запоріжжя. Будемо робити все можливе, щоб автобуси сьогодні заїхали в Маріуполь і забрали людей, які ще не змогли вибратись з міста", – зазначила вона.

На сьогодні ще погоджено 2 гуманітарних коридори: доставки гуманітарної допомоги і евакуації людей з міста Мелітополь, а також для проїзду колони людей на власному транспорті з міста Енергодар до Запоріжжя. На зворотному шляху в місто Запоріжжя до гуманітарних колон з Маріуполя і Мелітополя зможуть приєднатися люди на власному транспорті.

"Наші військові повністю підтвердили і гарантують повний режим припинення вогню. Отже, о 9.00 ми починаємо евакуацію", – додала Верещук.

Цікава новина:  Генштаб ВСУ предупреждает о «саботаже на химзаводах»

Як повідомляв vovme.com, у Маріуполі тривають важкі бої. Місто наполовину взяте російськими загарбниками, бойові дії точаться безпосередньо на вулиці. Станом на 27 березня, у Маріуполі за час російської облоги загинули, за попередніми даними мера міста Вадима Бойченка, майже п'ять тисяч людей.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора