Росія створює «інформаційну бульбашку» щодо злочинів у Бучі – ЦПД

Росія створює «інформаційну бульбашку» щодо злочинів у Бучі - ЦПД В рф створюється так звана інформаційна бульбашка щодо факту геноциду українців у Бучі. Зокрема, при запиті «Буча» у пошуковій системі Yandex відображаються довоєнні фото міста.

Про це Центр протидії дезінформації при РНБО повідомляє в Телеграмі, передає vovme.com.

"Одним з прикладів такої діяльності є відображення пошукового запиту «Буча» у пошукових системах Google та Yandex. Так, Google відображає інформацію щодо зруйнованого міста та закатованих людей, натомість Yandex показує виключно довоєнні міські пейзажі. Саме так і виглядає російська пропагандистська правда", – йдеться у повідомленні.

Цікава новина:  Бородянка є одним із найбільш зруйнованих міст Київщини - Монастирський

Як повідомлялося, Ірпінь, Буча, Гостомель та вся Київська область були визволені від російських загарбників. У визволених містах та селах зафіксовано масові вбивства окупантами цивільних.

Читайте також: Супутникові знімки показують, що вбивства у Бучі скоєні під час російської окупації – NYT

Серед уже знайдених жертв воєнних злочинів російських військ є зґвалтовані жінки, тіла яких намагалися спалити, вбиті представники місцевого самоуправління, діти, літні люди, чоловіки. У багатьох – зв'язані руки, є сліди катувань, багато людей убиті пострілами в потилицю.

Цікава новина:  На Донецькому й Луганському напрямках ворог втратив чотири літаки і сім танків

24 лютого президент росії володимир путін оголосив про початок повномасштабного вторгнення в Україну.

Поділитися з друзями

Головний редактор

e-mail: blumberg85@gmail.com

Оцініть автора